odstehujto


Mezinárodní stěhování z Uhříněvsi do Švýcarska

Stěhování z Uhříněvsi do Švýcarka probíhalo za pomoci třech pracovníků a dvou nákladních vozidel. Stěhování z Uhříněvsi začalo v 7 hodin ráno, nakládka proběhla rychle během dvou hodin bylo naloženo, do Švýcarska přijeli večer. Zákazník byl velmi spokojený s našimi službami.

Stěhování těžkého břemene v Říčanech u Prahy

Stěhování těžkého břemene 330 kg kotle pro společnost zajišťující dodávky kotlů do Supermarketů, toto stěhování bylo supermarket Billa v Říčanech u Prahy. SWtěhování v rámci Říčan.

 

Velmi nestandardní stěhování kotle po schodech do patra, kde byl velmi úzký prostor a kotel byl veliký a proto ho v jednu chvíli museli nést pouze dva pracovníci protože více se jich tam nevešlo. Zákazník byl velmi spokojený vše proběhlo vrlmi rychle a profesionálně.

 

Stěhování v rámci objektu ve Velkých Popovicích

Jenalo se o stěhování ve Velkých Popovicích. Stěhování těžkého břemene americké lednice do patra rodinného domu probíhalo za účasti dvou pracovníků.

 

Stěhování vzácných předmětů

Naše společnost stěhovala pozůstalost po známém malíři. Stěhování probíhalo z Kostelce nad Černými lesy do Prahy. Jednalo se o sbírku krásných obrazů.

Vyklízení dvou sklepů na Praze 6 a následné stěhování z Kostelce nad Černými lesy na Prahu 6 proběhlo během 1 dne. Oba pracovníci firmy jednali opravdu profesionálně, tak aby se stěhované předměty nepoškodily, s velkou ochotou a pracovním nasazením. Firmu jsem doporučila svým známým a sama využiji ještě jednou jejich služeb .

 

STĚHOVÁNÍ Z BUČOVIC U BRNA DO PRAHY

Naše společnost stěhovala byt 3+1 z Bučovic do Prahy , jednalo se náročnější stěhování z hlediska počtu pater v domě, kde nebyl výtah, museli stěhovat z 5. patar bez výtahu několik kusů nábytku z masivního dřeva. Zákazníci byli velice spokojeni s našimi službami a kdykoliv by v budoucnosti potřebovali něco přestěhovat obrátili by se na naší stěhovací společnost.

 

 

STĚHOVÁNÍ STVĚTLÁ NAD SÁZAVOU DO LEDEČ NAD SÁZAVOU

Stěhování bytu z Světlá nad Sázavou do rodinného domu Ledeč nad Sázavou

S poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni, vše bylo profesionálně provedeno a překvapilo nás milé a vstřícné jednání všech pracovníků i majitele firmy. Pokud bychom se museli znovu stěhovat, rádi opět využijeme Vaše služby.

Mudr. Leoš Abrt, MBA

STĚHOVÁNÍ BYTU 2+1 Z Praha 10 na Prahu 11

Jednalo se o stěhování bytu 2+1 v Praze :

Dvořáčkovi CZ

29 květen v 16:24

Perfektní a profesionální přístup, smysl pro humor, dobrá cena a k tomu hezcí kluci, tak co bych si mohla více přát, vřele všem doporučuji :-)

KOMPLETNÍ VYKLIZENÍ BYTU PRAHA VČETNĚ LIKVIDACE VEŠKERÉHO VYBAVENÍ

Jednalo se o vyklizení bytu v Praze ve Strašnicích z pozůstalosti, šlo o vyklizení nejen kompletního nábytku, ale také veškerého oblečení, osobních věcí, kuchyňského vybavení, spotřebičů, knih a to vše za velmi příznivou cenu pro zákazníka.

 

STĚHOVÁNÍ PRO KOMPLEX ČISTÍREN BEL&BLANC-STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN PRAHA (4/2015)

Proběhlo stěhování těžkých břemen, jednalo se o přestěhování několika profesionálních žehlících strojů z jedné pobočky do druhé, jelikož jsou provozovny umístěny v obchodních centrech v Praze, muselo stěhování probíhat v nočních hodinách, po jejich uzavření.

Doporučuji, rychlost, profesionalita a spolehlivost.

BEL&BLANC

STĚHOVÁNÍ BYTU 3+1 Z PRAHY DO VARŠAVY (3/2015)

Cekalo nas velke stehovani celeho bytu a zivota z Prahy do Varsavy. A bylo pro nas obrovskym stestim poznat p. Krejcika a vyuzit sluzeb jeho spolecnosti. Vyresil spoustu drobnych otazek a pozadavku k nasi spokojenosti. Ani jsem nehledala jine moznosti ani varianty, nedalo by se najit neco cenove priznivejsiho a s kvalitou na nejvyssi urovni. Problemy, ktere vznikali v prubehu stehovani byli vyreseny maximalne vstricnym zpusobem pro klienta. Zacali jsme nakladku rano, bohuzel se nestihla vykladka vecer ve Varsave, jak jsme predem planovali. Kluci museli zustat jednu noc, aby zacali vykladku rano druheho dne. Byli unaveni, ale pracovali s usmevem. Jsme moc vdecni za krasne vykonanou praci, nabytek a veci zustali cele a neposkozene. Doporucuji vyuzit sluzeb teto firmy kazdemu kdo planuje stehovani, at uz mensi nebo vetsi. Ja osobne se budu obracet na p. Krejcika, pokud budu stat pred dalsim stehovanim.

Kalitukha Laura

STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ SPOLEČNOSTI CHYTRÝ HONZA V RÁMCI PRAHY (3/2015)

Doporučuji všem. Ochota, kvalita, rychlost....

Děkujeme

Mikulová

Chytrýhonza.cz

 

STĚHOVÁNÍ OBCHODU Z PRAHY DO ORLOVÉ (OSTRAVA) ( 03/2015)

Naprostá spokojenost, výborná komunikace, ráda se na tuto firmu obrátím i v budoucnu.

Nikol Klimšová

C2G s.r.o.

VYKLIZENÍ A LIKVIDACE KŮLNY V PYŠELÍCH

Vyklízení v Pyšelích - velká spokojenost

PŘEPRAVA A STĚHOVÁNÍ LUXUSNÍHO OBLEČENÍ Z PAŘÍŽE DO PRAHY (12/2014)

Doporučuji všem, rychlost, spolehlivost, vše bylo dopraveno v pořádku do 24 hodin.

Bibiana Gagová